Internet 123

Tvorba webových stránek od profesionálů

Analýza vašeho webu

Pokud je tvorba webu úspěšně dokončena a přesto vaše stránky nikdo nenavštěvuje, respektive neprojevuje zájem o nabízené zboží a služby, je potřeba se obrátit na specialisty a zajistit si odbornou analýzu webu. Společnost, která tuto službu zastřešuje, zjistí, zda stránky neobsahují závažné chyby. A to jak z pohledu uživatelské přívětivosti stránek, tak i z funkčního hlediska a jeho pochybení. Nakonec společnost provede SEO analýzu vašich webových stránek a dodá reporty obsahující seznam chyb a také doporučení, která by měla vést k větší návštěvnosti vašich stránek.

Pokud s reportem chyb zavítáte ke společnosti, která vám vaše webové stránky vytvořila, měla by zjištěné chyby do vašich stránek zapracovat. Jestliže však máte web zdarma, který používá předepsanou šablonu, budete si muset sehnat programátora, který report zapracuje. Může se stát, že u společností, které provozují webové stránky zdarma, nebudou ochotni tento report zpracovat. V tuto chvíli vám zřejmě nezbude nic jiného než si nechat udělat stránky nové.

Ačkoli se může stát, že ani zpracování reportů vám nepomůže zvýšit návštěvnost. Nastává čas na hodnocení webu, jestli je jeho zaměření správné. Občas se stává, že zvolený sortiment nebo popisované téma je natolik specifické nebo se naopak vyskytuje v obrovském množství, že vaše stránka není působivá a je třeba změnit téma.

1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one