Internet 123

Tvorba webových stránek od profesionálů

Nejčastější problémy s webovou stránkou

Tvorba webu může přinést nejedno úskalí a znamená pro autora několik problémů, které bude muset vyřešit. Všechny problémy lze ale nějak vyřešit, nejlepší ale je nenadělat na stránkách chyby hned ze začátku. Některé stránky jsou špatné v tom, že jsou špatně dohledatelné vyhledávači, jiné mají tak nepřehledný design, že se obyčejný uživatel ztratí na první pohled.

Proto je třeba dát si pozor hned na začátku a vytvořit si přehledný grafický návrh webu. Ten společně se strukturou stránek tvoří design. Nikam nespěchejte a vše si v klidu promyslete. Potřebujete, aby grafická podoba působila dobrým, oku ladícím dojmem, stejně tak nesmí klientovi dělat problém se na stránkách zorientovat. Pro přehlednost je také vhodné použít do hlaviček jednotlivých stránek různá klíčová slova, zároveň ale nesmí být moc, aby uživatel, který si otevře vícero stránek, přesně věděl, co v které záložce najde.

Chcete-li pak vědět, zda vaše stávající či nově vytvořené stránky mají dobře utvořený design, je tu pro vás analýza webu. Ta vám umožní prozkoumat web ze všech stran: ujistíte se, že jsou dobře čitelné pro většinu používaných prohlížečů, stejně tak zjistíte, nakolik jsou dohledatelné pro vyhledávače a vůbec vše, co je na stránkách dobře a co špatně, abyste mohli případné chyby odstranit.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one