Internet 123

Tvorba webových stránek od profesionálů

Web stránky zdarma

Máte-li nápad na dobré téma nebo prezentaci své osoby či firmy, doporučujeme vám začít se zaobírat tématem tvorba www stránek. Na internetu je mnoho společností, které nabízejí webové stránky zdarma. Spuštění zdarma vytvořených webových stránek je velice jednoduché a není zapotřebí znát složité programy. Vyberete si jednu z volných domén druhého řádu a jednu z předdefinovaných šablon designu a poté stačí plnit stránky vaším obsahem.

Společnosti, které nabízejí webové stránky zdarma, vydělávají na tom, že na vaše stránky umístí reklamu. U www stránek zdarma se setkáme také s možným omezením. Například celková velikost webové prezentace. Také vaše webové stránky budou s šablonovým designem, který můžou použít tisíce jiných uživatelů. Obsah vašich stránek se bude muset taktéž držet smluvních podmínek poskytovatele.

Správa webu, který vám bude zdarma vytvořen, se provádí přes administrační rozhraní a obsah stránek se plní pomocí editoru, který si můžeme představit jako zápisník nebo blok. V případě, že vás vytvořené stránky nebudou už zajímat, ale nebudete je chtít zrušit, můžete si najít někoho, kdo se stane adminem (správcem) a bude stránky kontrolovat, aktualizovat a celkově spravovat. Tato situace nastává také při rozšíření webu a nedostatku času majitele. Práci admina vyhledávají převážně studenti vysokých škol, kteří zmiňovanou prací získávají kvalitní praxi. Práci správce může vykonávat více lidí, stačí přihlašovací údaje.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one